Apie mus

Įkūrėja, vadovė, konsultuojanti vaikų psichologė, raidos terapeutė

Esu vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė, tryliktus metus dirbanti su vaikų psichologija. Išsilavinimą įgijau Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmiausi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdau vaikus ir paauglius, padedu jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoju tėvelius, pedagogus, vedu seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams, skaitau pranešimus konferencijoje ,,Atsakinga tėvystė“. Gilinuosi į naujausius ir efektyviausius, moksliniais tyrimais ir praktika pagrįstus metodus ir džiaugiuosi jų dėka pasiektais rezultatais praktikoje.

Savo patirtimi dalinuosi žurnaluose, dienraščiuose, interneto portaluose, radijuje ir televizijoje (,,Tavo vaikas“, ,,Mažylis“, ,,Mamos žurnalas’’, ,,Raktas’’, ,,Mamai ir vaikui“, ,,Lietuvos rytas“ , ,,Natūralioji medicina“, ,,Prie kavos“,   www.15min.ltwww.delfi.ltwww.tavovaikas.ltwww.tv3.lt, ,,Žinių radijas“, ,,LRT“, ,,LNK’’ ir kt.)

 

Vaikų psichologė

Esu psichologė Ramunė Narkevičiūtė. Vilniaus universitete baigiau psichologijos bakalauro bei edukacinės psichologijos magistro studijas. Turiu įvairialypės darbo su vaikais patirties – dirbau pedagoginį darbą darželiuose, vaikų dienos stovyklose, savanoriavau vaikų dienos centre, dirbu psichologe vaikų darželiuose bei mokykloje. Vaikų psichologe dirbu dvejus metus – konsultuoju tėvelius, pedagogus ir vaikus emocinių ir elgesio, mokymosi sunkumų, vaiko raidos ir kitais jiems svarbiais klausimais, tėveliams vedu tėvystės įgūdžių ugdymo grupes (STEP), pedagogams rengiu pranešimus, paskaitas ar seminarus, vedu socialinių įgūdžių ugdymo bei kitokio pobūdžio prevencinius – edukacinius užsiėmimus vaikams, rengiu edukacinę video medžiagą, lankstinukus vaikams ir jų tėveliams, rašau straipsnius žurnale „Tavo vaikas“. Keliu savo kvalifikaciją, dalyvaudama įvairiuose mokymuose, seminaruose, konferencijose, domiuosi naujausiais ir efektyviausiais vaiko pažinimo metodais, moksliniais straipsniais, įgytas žinias bei įgūdžius nuolat taikau praktikoje.