SEMINARAI/UŽSIĖMIMAI

1. VIDEO MOKYMAI: KAIP STIPRINTI VAIKO PASITIKĖJIMĄ SAVIMI?

Trijų seminarų ciklo metu vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė plačiau analizuos pasitikėjimo savybę – kas tai kam tai reikalinga; kokią įtaką žmogaus gyvenimui daro pasitikėjimas ir nepasitikėjimas; iš ko galime spręsti, ar žmogus turi gerą pasitikėjimą savimi. Lektorė taip pat aptars dažniausiai vyraujančius mitus apie pasitikėjimą ir dažniausiai daromas tėvų klaidas, mažinančias vaiko tikėjimą savo jėgomis.

Mokymų dalyviai gaus daug susistemintų teorinių ir praktinių žinių, apie tai, kas padeda auginti savimi pasitikinti vaiką ir kokių veiksmų imtis, jei matome, jog vaiko pasitikėjimas savimi žemas ar nepakankamas bei atliks praktines užduotis.

Vieta: internetu tiesiogiai

Datos: vasario 3, 10 ir 17 d.

Laikas: 19 – 21 val.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

2. VIDEO MOKYMAI: KAIP PAGERINTI VAIKO KONFLIKTŲ SPRENDIMO, BENDRAVIMO, BENDRADARBIAVIMO ĮGŪDŽIUS?

Dviejų paskaitų video įraše vaikų psichologė Milda Karklytė-Palevičienė pristato apie tai, kokius įgūdžius svarbu ugdyti vaiko asmenybėje, jog padėtume jam geriau patenkinti sėkmingo bendravimo su draugais, kitais vaikais darželyje/mokykloje ar tiesiog kieme, poreikį, megzti darnesnius santykius šeimoje, įsilieti į jam patinkančias veiklas, kurti darnesnius santykius ne tik dabar, bet ir ateityje, jausti daugiau pasitenkinimo ir mažiau įtampos gyvenant ir dirbant su kitais žmonėmis.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

3. VIDEO MOKYMAI: KAIP ELGTIS TĖVAMS, KAI TARPUSAVYJE KONFLIKTUOJA VIENOS ŠEIMOS VAIKAI

Trijų paskaitų video įraše vaikų psichologė Milda Karklytė-Palevičienė pristato kaip bendrauti su vaikais, ką daryti bei ką sakyti savo vaikams konflikto metu, kaip normalizuoti situaciją bei kaip išgyventi konfliktus patiems tėvams.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

4. VIDEO MOKYMAI: AUTISTIŠKŲ VAIKŲ UGDYMO YPATUMAI

Apie autizmo spektro sutrikimą, vaikų įgūdžių lavinimą ir kitas praktines rekomendacijas video mokymuose pristato vaikų psichologė, Milda Karklytė-Palevičienė.

Seminaro video pristatymą rasite paspaudę šią nuorodą

Daugiau informacijos apie mokymus rasite paspaudę šią nuorodą

5. VIDEO MOKYMAS: KAIP AUGINTI VAIKO MOTYVACIJĄ?

6. VIDEO MOKYMAS: ALTERNATYVOS BAUSMĖMS

7. VIDEO MOKYMAS: SENELIAI IR TĖVAI. KAIP SUTARTI DĖL VAIKŲ AUKLĖJIMO?

8. VIDEO MOKYMAS: KAIP KALBĖTI SU VAIKU?

Ką daryti, kad vaikas pasitikėtų Jumis, atvirai  dalintųsi savo jausmais, mintimis, patirtimi ir pasakotų dienos įvykius?

Informaciją apie mokymą rasite paspaudę šią nuorodą