SEMINARAI/UŽSIĖMIMAI

1. VIDEO MOKYMAS: Šiuolaikinės vaikų priklausomybės. Telefonas, kompiuteris, programėlės ir žaidimai. Ką daryti, kai jau nekontroliuoji?

Kai vaikai tampa priklausomi nuo naujų technologijų, programėlių, žaidimų ir interneto. Ką daryti, kad naujosios technologijos ne žalotų, o būtų naudingi įrankiai ugdant vaikus?

Technologijų pažanga mums suteikė daugybę naujų galimybių ir įrankių mokymuisi bei darbui. Tačiau šis reiškinys turi ir neigiamą pusę – tobulėjant kompiuterinėms technologijoms, kartu su aiškiais pranašumais, atsirado ir naujų problemų. Viena jų – vaikų priklausomybė nuo kompiuterio, telefono, žaidimų, socialinių tinklų ir t.t..

 

Seminaro video rasite paspaudę šią nuorodą

2. VIDEO MOKYMAS: Kaip auklėti vaikus be šauksmų, grasinimų ir bausmių?

Seminarų ciklas internetu apie tai, ką daryti, kai vaikas neklauso, kaip įkalbėti jį bendradarbiauti be bausmių ir grasinimų.

Dauguma tėvų visai nenori vaikams taikyti fizinių ar kitokių bausmių, tačiau tuomet nežino ką daryti ir tampa bejėgiais, kai reikia įtakoti vaiko elgesį. Niekas jų neišmokė pozityvios įtakos darymo metodų.

 

Seminaro video rasite paspaudę šią nuorodą

3. VIDEO MOKYMAS: VAIKŲ MOTYVACIJA MOKYTIS. Kaip paskatinti, padėti ir išmokyti vaikus mokytis?

Kokius mokymosi metodus verta išbandyti, kad sužinotumėte, kas geriausiai tinka jūsų vaikui? Kokie metodai efektyviausi jūsų vaikui?

Nėra vieno „visiems tinkančio“ sprendimo, kaip mokytis geriausia – kiekvienas mokinys mokosi šiek tiek skirtingai. Jei jūsų vaikas mokosi naudodamas metodą, kuris neatitinka jo mokymosi stiliaus, jis gali nusivilti, nes suvokti medžiagą tampa daug sunkiau.

 

Seminaro video rasite paspaudę šią nuorodą

4. VIDEO MOKYMAS: Vaikų psichologinė sveikata. Kaip ją stiprinti ir kaip išvengti sunkumų ateityje.

Vaikų psichologiniai sunkumai, jų profilaktika ir sprendimai. Moksliniais tyrimais ir praktine patirtimi paremti būdai, praktinės rekomendacijos kaip atliepti vaiko psichologinius poreikius ir kokie vaiko emociniai įgūdžiai svarbūs jo stipriai psichologinei sveikatai.

 

Seminaro video rasite paspaudę šią nuorodą

5. VIDEO MOKYMAS: KĄ SVARBU ŽINOTI APIE VAIKŲ MOTYVACIJĄ IR KOKIAS KLAIDAS DARO TĖVAI IR PEDAGOGAI? NEMOKAMAS SEMINARAS

Kokios svarbiausios vaikų nenoro mokytis priežastys?
Vaikai gali būti nemotyvuoti mokytis dėl daugelio priežasčių. Atrasta problemos šaknis padės jums ir jūsų vaikui sukurti planą, kaip įveikti kliūtis, trukdančias atlikti namų darbus. Svarbu, kad tėvai aktyviai veiktų užtikrinant, kad jų vaikas skirtų tam laiko, tačiau yra didelis skirtumas tarp priverstinio mokymosi ir motyvavimo.

 

Seminaro video rasite paspaudę šią nuorodą

6. VIDEO MOKYMAS: KAIP BENDRAUTI SU VAIKU SUDĖTINGŲ SITUACIJŲ METU? NEMOKAMAS SEMINARAS

Šio seminaro metu kalbėsime:

  • Kaip sukurti vaikams emociškai saugią aplinką, jog esama situacija paliktų kuo mažiau neigiamų pasekmių.
  • Kaip geriau suprasti vaiko patiriamus jausmus ir bendrą savijautą šiuo metu?
  • Kaip emocine sveikata susijusi su virusinių ligų rizika ir imunitetu?
 

Seminaro video rasite paspaudę šią nuorodą

7. VIDEO MOKYMAI: KAIP PAGERINTI VAIKO KONFLIKTŲ SPRENDIMO, BENDRAVIMO, BENDRADARBIAVIMO ĮGŪDŽIUS?

Dviejų paskaitų video įraše vaikų psichologė Milda Karklytė-Palevičienė pristato apie tai, kokius įgūdžius svarbu ugdyti vaiko asmenybėje, jog padėtume jam geriau patenkinti sėkmingo bendravimo su draugais, kitais vaikais darželyje/mokykloje ar tiesiog kieme, poreikį, megzti darnesnius santykius šeimoje, įsilieti į jam patinkančias veiklas, kurti darnesnius santykius ne tik dabar, bet ir ateityje, jausti daugiau pasitenkinimo ir mažiau įtampos gyvenant ir dirbant su kitais žmonėmis.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

8. VIDEO MOKYMAI: KAIP ELGTIS TĖVAMS, KAI TARPUSAVYJE KONFLIKTUOJA VIENOS ŠEIMOS VAIKAI

Trijų paskaitų video įraše vaikų psichologė Milda Karklytė-Palevičienė pristato kaip bendrauti su vaikais, ką daryti bei ką sakyti savo vaikams konflikto metu, kaip normalizuoti situaciją bei kaip išgyventi konfliktus patiems tėvams.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

9. VIDEO MOKYMAI: AUTISTIŠKŲ VAIKŲ UGDYMO YPATUMAI

Apie autizmo spektro sutrikimą, vaikų įgūdžių lavinimą ir kitas praktines rekomendacijas video mokymuose pristato vaikų psichologė, Milda Karklytė-Palevičienė.

Seminaro video pristatymą rasite paspaudę šią nuorodą

Daugiau informacijos apie mokymus rasite paspaudę šią nuorodą

10. VIDEO MOKYMAS: ALTERNATYVOS BAUSMĖMS

11. VIDEO MOKYMAS: SENELIAI IR TĖVAI. KAIP SUTARTI DĖL VAIKŲ AUKLĖJIMO?

12. VIDEO MOKYMAS: KAIP KALBĖTI SU VAIKU?

Ką daryti, kad vaikas pasitikėtų Jumis, atvirai  dalintųsi savo jausmais, mintimis, patirtimi ir pasakotų dienos įvykius?

Informaciją apie mokymą rasite paspaudę šią nuorodą

13. VIDEO MOKYMAS: KAIP AUGINTI VAIKO MOTYVACIJĄ?