SEMINARAI/UŽSIĖMIMAI

1. VIDEO MOKYMAI: KAIP AUKLĖTI VAIKUS BE ŠAUKSMŲ, GRASINIMŲ IR BAUSMIŲ?

Tęstinio keturių seminarų ciklo metu vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė pristato, ką daryti, kai vaikas neklauso, kaip įkalbėti jį bendradarbiauti be bausmių ir grasinimų.

Mokymų dalyviai išmoks būdų, kurie padės ugdyti tinkamą mažojo elgesį atsisakant bausmių, pakelto tono, gaus išsamią informaciją, kodėl vaikai elgiasi netinkamai, kokią įtaką vaiko gyvenimui daro auklėjimas bausmėmis. Tai padės geriau suprasti vaikus bei parinkti tinkamą atsaką, kurti darnesnius, artimesnius santykius, paskatins vaikų vidinę motyvaciją tinkamai elgtis.

Vieta: tiesiogiai internetu.

Data: 2021 m. birželio 22, 23, 29, 30 dienomis

Laikas: 19 – 21 val.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

2. VIDEO MOKYMAI: KAIP TĖVAMS UGDYTI VAIKO EMOCINĮ INTELEKTĄ?

Trijų seminarų ciklo metu vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė aptaria, kaip suprasti „vaikų kalbą“ – prieštaravimus, užsispyrimus, isterijas, baimes, drovėjimąsi, jautrumą, nutolimą, fizinius skausmus, nemalonius pojūčius, kai nėra jokio medicininio pagrindo,  agresiją, aroganciją ir apie tai, kokie turi būti tėvai ir kaip jie turi elgtis, kad vaikas užaugtų laimingas.

Mokymų metu tėvai gauna žinias ir įrankius (metodus) kaip tinkamai ugdyti vaiko asmenybės savybes, kurios jam yra itin svarbios dabar bei bus pagrindas sėkmingam gyvenimui ateityje.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

3. PRAKTINIAI MOKYMAI INTERNETU: VAIKŲ DRAUSMINIMAS BE BAUSMIŲ

Seminaro metu lektorė, vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė  pristato būdus, kaip efektyviai kurti drausmingą ir darnią grupės atmosferą, mažinant streso bei įtampos jausmą, pasidalina praktinėmis žiniomis, kaip taikyti veiksmingus ir vaiko gerovę atliepiančius drausminimo metodus. Seminaro metu pasidalyta ir naujausia lektorės patirtimi, metodais bei ugdymo proceso galimybėmis, padedančiomis žingsnis po žingsnio užtikrinti sklandų ikimokyklinio ugdymo procesą.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

4. VIDEO MOKYMAI: KAIP STIPRINTI VAIKO PASITIKĖJIMĄ SAVIMI?

Trijų seminarų ciklo video įraše vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė plačiau aptaria pasitikėjimo savybę – kas tai kam tai reikalinga; kokią įtaką žmogaus gyvenimui daro pasitikėjimas ir nepasitikėjimas; iš ko galime spręsti, ar žmogus turi gerą pasitikėjimą savimi. Lektorė taip pat pristato dažniausiai vyraujančius mitus apie pasitikėjimą ir dažniausiai daromas tėvų klaidas, mažinančias vaiko tikėjimą savo jėgomis.

Įraše pateiktos susistemintos teorinės ir praktinės žinios, apie tai, kas padeda auginti savimi pasitikinti vaiką ir kokių veiksmų imtis, jei matome, jog vaiko pasitikėjimas savimi žemas ar nepakankamas bei šiai temai aktualios praktinės užduotys.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

5. VIDEO MOKYMAI: KAIP PAGERINTI VAIKO KONFLIKTŲ SPRENDIMO, BENDRAVIMO, BENDRADARBIAVIMO ĮGŪDŽIUS?

Dviejų paskaitų video įraše vaikų psichologė Milda Karklytė-Palevičienė pristato apie tai, kokius įgūdžius svarbu ugdyti vaiko asmenybėje, jog padėtume jam geriau patenkinti sėkmingo bendravimo su draugais, kitais vaikais darželyje/mokykloje ar tiesiog kieme, poreikį, megzti darnesnius santykius šeimoje, įsilieti į jam patinkančias veiklas, kurti darnesnius santykius ne tik dabar, bet ir ateityje, jausti daugiau pasitenkinimo ir mažiau įtampos gyvenant ir dirbant su kitais žmonėmis.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

6. VIDEO MOKYMAI: KAIP ELGTIS TĖVAMS, KAI TARPUSAVYJE KONFLIKTUOJA VIENOS ŠEIMOS VAIKAI

Trijų paskaitų video įraše vaikų psichologė Milda Karklytė-Palevičienė pristato kaip bendrauti su vaikais, ką daryti bei ką sakyti savo vaikams konflikto metu, kaip normalizuoti situaciją bei kaip išgyventi konfliktus patiems tėvams.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

7. VIDEO MOKYMAI: AUTISTIŠKŲ VAIKŲ UGDYMO YPATUMAI

Apie autizmo spektro sutrikimą, vaikų įgūdžių lavinimą ir kitas praktines rekomendacijas video mokymuose pristato vaikų psichologė, Milda Karklytė-Palevičienė.

Seminaro video pristatymą rasite paspaudę šią nuorodą

Daugiau informacijos apie mokymus rasite paspaudę šią nuorodą

8. VIDEO MOKYMAS: KAIP AUGINTI VAIKO MOTYVACIJĄ?

9. VIDEO MOKYMAS: ALTERNATYVOS BAUSMĖMS

10. VIDEO MOKYMAS: SENELIAI IR TĖVAI. KAIP SUTARTI DĖL VAIKŲ AUKLĖJIMO?

11. VIDEO MOKYMAS: KAIP KALBĖTI SU VAIKU?

Ką daryti, kad vaikas pasitikėtų Jumis, atvirai  dalintųsi savo jausmais, mintimis, patirtimi ir pasakotų dienos įvykius?

Informaciją apie mokymą rasite paspaudę šią nuorodą